slaba predna brzda

Používateľov profilový obrázok
RomanMY(admin)
Administrátor
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 30. Júna 2018, 12:20
Kontaktovať používateľa:

slaba predna brzda

Príspevok od používateľa RomanMY(admin) »

Na XZT750 je celkovo predna brzda dost makka ... treba to urcite dobre odvzdusnit , ale najma pomoze vymenit gumenne hadice za pancierove a ked tak to este zaduplovat vacsimi kotucami 300mm s adaptermi na brzdice. A potom to bude brzdit ako sa patri. Vid ... moja skusenost. :46:
administrátor COBRA TEAM-u SuperTénéré : www.supertenere.sk
Rado74
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 19. Augusta 2018, 06:07

Re: slaba predna brzda

Príspevok od používateľa Rado74 »

Vcera po navrate z sk som pred domom dobrzdoval len nohami. Brzdy absolutne v tej horucave prestali fungovat. Packa na doraz a motka si jela dal. Dnes som na nete pozeral cenu pancieroviek. Cena ma tak znechjtila ze som v krabiciach pohladal nejake stare zasoby a aj ked kkazda inej farby ale su tam. Packa je tvrda uz pri vrchu a stuhne okamzite. Ovzdusneniie dlhy h hadic nebola hracka ale teraz je to znatelny rozdiel. Natiehnute dve pancierovky priamo od pumpy.
Používateľov profilový obrázok
RomanMY(admin)
Administrátor
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 30. Júna 2018, 12:20
Kontaktovať používateľa:

Re: slaba predna brzda

Príspevok od používateľa RomanMY(admin) »

Rado74 napísal: 20. Augusta 2018, 17:17 Vcera po navrate z sk som pred domom dobrzdoval len nohami. Brzdy absolutne v tej horucave prestali fungovat. Packa na doraz a motka si jela dal. Dnes som na nete pozeral cenu pancieroviek. Cena ma tak znechjtila ze som v krabiciach pohladal nejake stare zasoby a aj ked kkazda inej farby ale su tam. Packa je tvrda uz pri vrchu a stuhne okamzite. Ovzdusneniie dlhy h hadic nebola hracka ale teraz je to znatelny rozdiel. Natiehnute dve pancierovky priamo od pumpy.
:213:
administrátor COBRA TEAM-u SuperTénéré : www.supertenere.sk
Napísať odpoveď